KARAGÖL VE ACELLE YAYLALARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 13 KM 4.6.2022

Yeşilin ve mavinin o güzel tonlarına gidiyoruz.
Tarih : 4.6.2022
Yer : Sakarya
İçerik Doğa yürüyüşü
Parkur yapısı : Göletler çayırlar çam ve ladin ormanları
Mesafe -Zorluk : 13 km orta seviye
Faaliyet koordinatörü: Trekinturkey
Etkinlik ücreti: 230 TL (*)
(*) Aracımızdaki katılımcı sayısı 19 ve altında olursa ücrete 30 TL ilave edilecektir.
Bu etkinlik kendi aracı ile gelmek isteyenlere de açık olup , bu kişiler için ücret , eğer bizim aracımız dolu ise 80 TL dir. Aracımızda boş koltuk varsa bu koltukların maliyeti kendi aracı ile gelenlere pay edilip, ücretine yansıtılır.

Nefis görseli ve keyifli yürüyüş parkuruyla en güzel yaylalarımızdan ikisini yürümeye gidiyoruz İmkanları müsait olan dostlarımı bekleriz
Aracımız 6:30 da İncirliden hareketle Mecidiyeköy, Kadıköy, Göztepe, Pendik vb duraklardan misafirlerimizi alarak yola devam edecektir. Uygun bir yerde yemek ve alışveriş molası verilecek ve sonrada parkur başına geçilecektir. Parkur dönüşü bir yemek molasını elbette verilecektir.
Neler lazım :Yürürken bilekli trekking botu, kolay kuruyan pantolon ve üst giyim , varsa baton ve tozluk ile sırtınızda 30-40 lt lik bir çanta, çantanızda , 1,5 lt su polar giysi rüzgarlık, panço veya yağmurluk, 1 öğün yemek ve atıştırmalıklar, varsa kafa feneri, şahsi ilaçlarınız , şapka , güneş kremi , kibrit vs. Araçta ise ayakkabı dahil yedekleriniz olmalı.
Evet dostlar faaliyete KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK uygulamaya kaydolmalı , daha sonrada uygulamadaki etkinlikler menüsünden bu etkinliğe katılım başvurusunda bulunmalıdır.

ÖDEMELER İSTENDİĞİNDE ACENTE HESABINA VEYA ACENTE YETKİLİSİNE YAPILMALIDIR
UGO TURİZM İNŞ GIDA TİC LTD.ŞTİ.
ŞİRİNEVLER MAH MAHMUT BEY CAD. MERİÇ SOK NO 27/1 BAHÇELİEVLER- İSTANBUL
TEL:05065154166
HESAP BİLGİLERİ : TEB UGO TURİZM İNŞAAT GIDA SAN.LTD.ŞTİ TR960003200000000070083603
TREKINTURKEY DOĞA YÜRÜYÜŞ GRUBU OLARAK FELSEFEMİZ
Bizler doğada yeni yerler keşfetmeyi arzu ediyoruz. Dağ ,ova ,vadi, kanyon demeden neresi olursa olsun yürüyoruz, geziyoruz. Bizler yürüdüğümüz rotaları http://www.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun adresinde paylaşıyoruz. Bizler amatör ruhla doğada gezmeyi, yeni yerleri görmeyi amaçlayan bir doğa yürüyüş grubuyuz . Bizimle yürüyemeyen arkadaşlarımız bu rotaları indirip kendi başlarına yürüyebilirler, isteyen TÜM gruplar alıp kullanabilirler. Bizler her paylaşılan rotanın gezilen bölge halkının kalkınmasına, kültürel iletişime , bölgenin tanıtılmasına, dolayısıyla her türlü tahribattan haberdar olmaya ve bu tahribatlara karşı güç birliği oluşturulmasına imkan sağladığına inanıyoruz..
KATILIM VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA
Macerayı seven bireyler olmanız konfor beklentinizin olmaması, ekip ruhu , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Çünkü Issız bölgelerde yürüyeceğiz uyumsuz formsuz beklentileri yüksek arkadaşlar bizi zorlar. Hem de kendileri zorlanır
Bizim faaliyetlerimize grup üyesi olsun olmasın sağlıklı olan ve o günkü parkur için performansı yeterli olan herkes katılabilir. Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları olanlar mutlaka faaliyet koordinatörüne önceden bilgi vermelidirler. Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler
Faaliyetlerde katılım iptalleri bizi zor duruma sokmaktadır. Yapılacak iptallerde yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir. Çünkü biz sizin bir sözünüze güvenerek yerinizi ayırıyoruz .
Faaliyette tek yetkili, faaliyete gitmek için araca bindiğiniz andan , faaliyet bitimi için aracı terk etmenize kadar faaliyet koordinatörüdür. Araç içi oturma ve yürüyüş düzenine, giysilerinize , yürüyüş sırasındaki davranışlarınıza kadar müdahale edebilir. Sağlık , yanlış giyinme vb sebeplerle gerekirse faaliyete de almayabilir. Faaliyetlerimize katılan herkes yukarıdaki hususları kabullenmiş sayılacaktır.
Yeni arkadaşlarımız için bazı notlar :
İnstagram hesabımız : @trekinturkey (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Sitemizin linki : www.trekinturkey.com (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Facebook sayfamızın Linki : (beğenirseniz her etkinliğimizin haberi size gelir )
https://www.facebook.com/trekinturkey/
Mail grubumuza üye olmak isteyen arkadaşlarınız aşağıdaki linki kullanabilirler: (her hafta en fazla 1-2 mailimiz var)
https://groups.google.com/forum/#!forum/trekinturkey
Maceralarımız( rotalar ) :
http://tr.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun&id=307380