TREKİNTURKEY İLE AĞVA TREKKING & YEMEK & TEKNE GEZİSİ 19.5.2024

Haftasonu yeşil ile maviyi birleştirelim dedik . Önce kolay bir yürüyüş sonra tekne gezisi sonra da balık keyfi yapacak ,keyifli bir hafta sonu geçireceğiz .
TARİH : 19.5.2024
İÇERİK : Doğa Yürüyüşü & Nehirde tekne gezisi & Mekanda yemek
FAALİYET KOORDİNATÖRÜ : TREKİNTURKEY
FAALİYET ÜCRETİ: 650 TL
ÜCRETE DAHİL HUSUSLAR : Trekking rehberliği , İstanbul'dan başlayıp yine İstanbul'da biten  ulaşımlar
TEKNE GEZİ ÜCRETİ VE YEMEK ÜCRETLERİ EKSTRA OLUP AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
TEKNE GEZİ ÜCRETİ : Gezi 8 Kişilik teknelerle yarım saat nehirde yapılacak , teknenin ücreti 800TL olup katılımcılar tarafından kişi sayısına bölünerek ödenecek ( 8 kişi binerse kişi başı 100TL)
YEMEK ÜCRETİ: Tavuk balık veya köfte ana yemek 2 kişiye olmak üzere salata+ 2 meze +su dahil kişi başı ücret 450 TL
Tesis alkollü olup Bira 120 TL dir. Diğer çeşitler de bulunmaktadır 
TEKNE GEZİSİNE VE YEMEĞE KATILIM ZORUNLU DEĞİLDİR. İSTEYEN AĞVA'DA SERBEST ZAMAN GEÇİREBİLİR
Merhaba dostlar 
Sıcaklar başlamadan baharı her anlamıyla değerlendirelim dedik ve bu etkinliği açtık . 2 arkadaşımızın nezaretinde yapılacak bu etkinlikten keyif alacağınızı umuyoruz.
Aracımız etkinlik günü 6:30 da İncirliden kalkarak duraklardan misafirlerimizi toparlayarak yoluna devam edecektir. Kahvaltı ve alışveriş için uygun bir yerde mola vereceğiz. Sonrasında Aracımızla parkur başına gidecek ve 6 km lik yürüyüşümüze başlayacağız. Ağva'nın koylarında bol bol fotoğraf molası vererek parkuru Kilimli koyunda sonlandıracağız. Aracımız biz buradan alıp Ağva merkeze götürecek yemek ve tekne keyfi  yapıp dönüşe geçeceğiz

Evet dostlar faaliyete KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK uygulamamızı indirip uygulamaya kaydolmalı , daha sonrada uygulamadaki etkinlikler menüsünden bu etkinliğe katılım başvurusunda bulunmalıdır.
ÖDEMELER İSTENDİĞİNDE ACENTE HESABINA VEYA ACENTE YETKİLİSİNE YAPILMALIDIR
UGO TURİZM İNŞ GIDA TİC LTD.ŞTİ.
ŞİRİNEVLER MAH MAHMUT BEY CAD. MERİÇ SOK NO 27/1 BAHÇELİEVLER- İSTANBUL
TEL:05065154166
HESAP BİLGİLERİ : TEB UGO TURİZM İNŞAAT GIDA SAN.LTD.ŞTİ TR960003200000000070083603
NOT: OLASI FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİNİ ETKİNLİK ÜCRETİNE YANSITMA HAKKIMIZ SAKLIDIR
TREKINTURKEY DOĞA YÜRÜYÜŞ GRUBU OLARAK FELSEFEMİZ
Bizler doğada yeni yerler keşfetmeyi arzu ediyoruz. Dağ ,ova ,vadi, kanyon demeden neresi olursa olsun yürüyoruz, geziyoruz. Bizler yürüdüğümüz rotaları http://www.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun adresinde paylaşıyoruz. Bizler amatör ruhla doğada gezmeyi, yeni yerleri görmeyi amaçlayan bir doğa yürüyüş grubuyuz . Bizimle yürüyemeyen arkadaşlarımız bu rotaları indirip kendi başlarına yürüyebilirler, isteyen TÜM gruplar alıp kullanabilirler. Bizler her paylaşılan rotanın gezilen bölge halkının kalkınmasına, kültürel iletişime , bölgenin tanıtılmasına, dolayısıyla her türlü tahribattan haberdar olmaya ve bu tahribatlara karşı güç birliği oluşturulmasına imkan sağladığına inanıyoruz..
KATILIM VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA
Macerayı seven bireyler olmanız konfor beklentinizin olmaması, ekip ruhu , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Çünkü Issız bölgelerde yürüyeceğiz uyumsuz formsuz beklentileri yüksek arkadaşlar bizi zorlar. Hem de kendileri zorlanır
Bizim faaliyetlerimize grup üyesi olsun olmasın sağlıklı olan ve o günkü parkur için performansı yeterli olan herkes katılabilir. Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları olanlar mutlaka faaliyet koordinatörüne önceden bilgi vermelidirler. Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın, taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler
Faaliyetlerde katılım iptalleri bizi zor duruma sokmaktadır. Yapılacak iptallerde yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir. Çünkü biz sizin bir sözünüze güvenerek yerinizi ayırıyoruz .
Faaliyette tek yetkili, faaliyete gitmek için araca bindiğiniz andan , faaliyet bitimi için aracı terk etmenize kadar faaliyet koordinatörüdür. Araç içi oturma ve yürüyüş düzenine, giysilerinize , yürüyüş sırasındaki davranışlarınıza kadar müdahale edebilir. Sağlık , yanlış giyinme vb sebeplerle gerekirse faaliyete de almayabilir. Faaliyetlerimize katılan herkes yukarıdaki hususları kabullenmiş sayılacaktır.
Yeni arkadaşlarımız için bazı notlar :
İnstagram hesabımız : @trekinturkey (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Sitemizin linki : www.trekinturkey.com (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Facebook sayfamızın Linki : (beğenirseniz her etkinliğimizin haberi size gelir )
https://www.facebook.com/trekinturkey/
Mail grubumuza üye olmak isteyen arkadaşlarınız aşağıdaki linki kullanabilirler: (her hafta en fazla 1-2 mailimiz var)
https://groups.google.com/forum/#!forum/trekinturkey
Maceralarımız( rotalar ) :
http://tr.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun&id=307380