LİKYA YOLU (KAŞ-ÜÇAĞIZ-DEMRE) 26-29.10.2024

Likya yolunun efsanevi rotalarında birlikte olmayı planlıyoruz dostlar. Lojistik, ulaşım , dönemsel şartlara bağlı olarak planladığımız rotalardan seçim yaparak etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Genelde günlük 8-9 km lik yürüyüşler planlıyoruz ve her birinde sonunda yada ortasında yüzme molalarımız olacak . Etkinliğimizin ara günlerinden birinde de tekne gezimiz olacak (Katılmak mecburi değildir zaten fiyatı makul verirlerse gerçekleştireceğiz)
OLASI PARKURLAR:
-Kaş Limanağzı Sısla 11 km
-Boğazcık -Aperlai- Üçağız 15 km (8 saat)
-Üçağız-Kapaklı 9km
-Kapaklı-Demre 9 km

TARİH : 26-27-28-29.10.2024
İÇERİK: DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
YER : KAŞ-ÜÇAĞIZ-DEMRE
KONAKLAMA: ODA - BUNGALOV
FAALİYET SORUMLUSU: ARGUN BAYDAN
FAALİYET ÜCRETİ : 9500.-
SİNGLE KONAKLAMA FARKI :2500TL (TOPLAMDA)
Single konaklama bungalaovde tek bir oda da kalmak da olabileceği gibi (diğer odalarda başkaları var ) müstakil bir oda da tek kalmakta olabilir
ODA YERLEŞİMLERİNİ BİZ AYARLAYACAĞIZ
ÜCRETE DAHİL HUSULAR : 2-3 KİŞİLİK ODALARDA 3 GÜN BOYUNCA KONAKLAMA , 2 ÖĞÜN AKŞAM YEMEĞİ , 3 GÜN SABAH KAHVALTISI, DALAMAN HAVALİMANIDAN BAŞLAYIP YİNE DALAMAN HAVALİMANINDA BİTEN TRANSFERLER SEYAHAT SİGORTASI, YÜRÜYÜŞ REHBERLİĞİ HİZMETİ.
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HUSUSLAR :
DALAMAN HAVALİMANINA GELİŞ VE DÖNÜŞ UÇAK ÜCRETLERİ (OTOBÜSLE GELİNİYORSA OTOBÜS ÜCRETLERİ) BELİRTİLMEYEN ÖĞÜNLER KİŞİSEL HARCAMALARINIZ, OLASI GEZİ TEKNESİ ÜCRETİ VEYA PARKUR BAŞINA GİTMEK İÇİN KİRALANACAK (KESİN DEĞİL ) TEKNE ÜCRETİ
ULAŞIM BİLGİLERİ:
GİDİŞ :
26 ekim günü en geç saat 9:15 de Dalaman'a inecek uçaklara bilet alınmalı. OTOÜSLE gelecek arkadaşlar en geç saat 12:00 da KAŞ merkezde olmalılar.
DÖNÜŞ:
Uçaklar daha netleşmedi belli değil

Evet dostlar Likya bölgesine tekrar uzanalım ve o güzel parkurlarının ve denizinin tadını çıkaralım dedik. Parkurları kısa tuttuk ama bu sizi yanıltmasın kesinlikle laylaylom değiller. Bilekli trekking ayakkabısı ve baton ŞART.
26 Ekim sabahı Dalamanda Uçaktan inen misafirlerimiz alan aracımız KAŞ da bekleyen misafirlerimizi de alıp Kaş Limanağzından başlayacak parkurumuzu yürüyeceğiz. 6-8 km lik bu parkurun sonu otelimizde bitecek. Kendi araçları ile gelece arkadaşlar araçlarını Kaş dabırakıp eşyalerını otobüsümüze atacaklar . Araçlarına kavuşmaları dönüş günü olacak. Ama isterlerse 2. gün akşamı da alabilirler.
27 -28 ekim günlerinden birinde tekne gezisi diğerinde 15 km lik bir yürüyüş yapacağız. tarih hava şartlarına bağlı
29 ekim günü 9 km lik bir yürüyüş ile günü sonlandıracağız.
Konaklayacağımız mekan Kaş'ın hemn dışında doğanın ortasında sessiz sakin bir yer. Ama kurtları dökmekte lzım dedik ve bir akşam yemeğimizi KAŞ da eğlenceli bir mekanda yeriz diyoruz (ekstra)
Evet dostlar bize katılmak isterseniz BURAYA TIKLAYARAK  uygulamamızı indirip uygulamaya kaydolmalı , daha sonrada uygulamadaki etkinlikler menüsünden bu etkinliğe katılım başvurusunda bulunmalıdır
ÖDEMELER İSTENDİĞİNDE ACENTE HESABINA VEYA ACENTE YETKİLİSİNE YAPILMALIDIR
UGO TURİZM İNŞ GIDA TİC LTD.ŞTİ.
ŞİRİNEVLER MAH MAHMUT BEY CAD. MERİÇ SOK NO 27/1 BAHÇELİEVLER- İSTANBUL
TEL:05065154166
HESAP BİLGİLERİ : TEB UGO TURİZM İNŞAAT GIDA SAN.LTD.ŞTİ TR960003200000000070083603
NOT: TAHMİNİ FİYATLARI KOYMAKLA BERABER ÖNGÖRÜMÜZÜ AŞAN FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİNİ ETKİNLİK ÜCRETİNE YANSITMA HAKKIMIZ SAKLIDIR
TREKINTURKEY DOĞA YÜRÜYÜŞ GRUBU OLARAK FELSEFEMİZ
Bizler doğada yeni yerler keşfetmeyi arzu ediyoruz. Dağ ,ova ,vadi, kanyon demeden neresi olursa olsun yürüyoruz, geziyoruz. Bizler yürüdüğümüz rotaları http://www.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun adresinde paylaşıyoruz. Bizler amatör ruhla doğada gezmeyi, yeni yerleri görmeyi amaçlayan bir doğa yürüyüş grubuyuz . Bizimle yürüyemeyen arkadaşlarımız bu rotaları indirip kendi başlarına yürüyebilirler, isteyen TÜM gruplar alıp kullanabilirler. Bizler her paylaşılan rotanın gezilen bölge halkının kalkınmasına, kültürel iletişime , bölgenin tanıtılmasına, dolayısıyla her türlü tahribattan haberdar olmaya ve bu tahribatlara karşı güç birliği oluşturulmasına imkan sağladığına inanıyoruz..
KATILIM VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA
Macerayı seven bireyler olmanız konfor beklentinizin olmaması, ekip ruhu , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Çünkü Issız bölgelerde yürüyeceğiz uyumsuz formsuz beklentileri yüksek arkadaşlar bizi zorlar. Hem de kendileri zorlanır
Bizim faaliyetlerimize grup üyesi olsun olmasın sağlıklı olan ve o günkü parkur için performansı yeterli olan herkes katılabilir. Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları olanlar mutlaka faaliyet koordinatörüne önceden bilgi vermelidirler. Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın, taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler
Faaliyetlerde katılım iptalleri bizi zor duruma sokmaktadır. Yapılacak iptallerde yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir. Çünkü biz sizin bir sözünüze güvenerek yerinizi ayırıyoruz .
Faaliyette tek yetkili, faaliyete gitmek için araca bindiğiniz andan , faaliyet bitimi için aracı terk etmenize kadar faaliyet koordinatörüdür. Araç içi oturma ve yürüyüş düzenine, giysilerinize , yürüyüş sırasındaki davranışlarınıza kadar müdahale edebilir. Sağlık , yanlış giyinme vb sebeplerle gerekirse faaliyete de almayabilir. Faaliyetlerimize katılan herkes yukarıdaki hususları kabullenmiş sayılacaktır.
Yeni arkadaşlarımız için bazı notlar :
İnstagram hesabımız : @trekinturkey (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Sitemizin linki : www.trekinturkey.com (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Facebook sayfamızın Linki : (beğenirseniz her etkinliğimizin haberi size gelir )
https://www.facebook.com/trekinturkey/
Mail grubumuza üye olmak isteyen arkadaşlarınız aşağıdaki linki kullanabilirler: (her hafta en fazla 1-2 mailimiz var)
https://groups.google.com/forum/#!forum/trekinturkey
Maceralarımız( rotalar ) :
http://tr.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun&id=307380