YUKARI FIRAT YÜRÜYÜŞ PARKURLARI ( TUNCELİ & ERZİNCAN ) 18-23.5.2024

 Bu faaliyetmizde genellikle Tunceli, birazda Erzincan coğrafyasında olacağız. Hem kendi rehberimiz hem de Tunceli Dağcılık rehberlerinden bir dostumuz olacak
Fiyatlar yaklaşık olarak yazılmıştır ve değiştirme hakkımız saklıdır
Etkinliğe gelmek isteyen dostlarmızın kararları KESİN iseler kayıt olsunlar lütfen . Kaporaların gelmenizin teyidi olarak istendğini unutmayınız . (gelemiyorsanız geri istemeyin )
TARİH : 18-23.5.2024
İÇERİK : DOĞA YÜRÜYÜŞÜ & Gezi
KONAKLAMA : ODA
FAALİYET KOORDİNATÖRÜ : Hüseyin Erdoğan
FAALİYET ÜCRETİ: 13900.-TL
SİNGLE KONAKLAMA FARKI ( 5 GECE TOPLAM)  : 3000 TL
FAALİYET ÜCRETİNE DAHİL HUSUSLAR : 18.5.2024 tarihinde Erzincan havalimanında başlayıp yine 23.5.2024 tarihinde aynı yerde biten ulaşımlar, Seyahat sigortası, 2 kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama, trekking rehberlik hizmeti. (akşam yemekleri de olabilir Ocak ayında netleşir )
DAHİL OLMAYAN HUSUSLAR: Milli park giriş ücretleri, belirtilmeyen öğünler 
PROGRAM
Arkadaşlarımızla 18.5.2024 tarihinde Erzincan havalimanında buluşuyoruz. Katılımcıların uçakları en geç 10:10 da Erzincan havalimanına  inmiş olmalı. Bu saatte gelemeyenler bir gün önce gelebilirler. Kahvaltı işini hallettikten sonra ( belkide ayakta yaparız ) 1.5 saatlik araç yolculuğu ile parkur başına gidiyoruz. 
SALÖRDEK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 15 KM ORTA SEVİYE olan bu parkurda fazla rampa yok . Git gel yapacağız. Sonrasında 30 dakika mesafedeki otelimize geçeceğiz
2. gün ( 19.5 ) BUYER GÖLÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ yapılacak. 3-4 saat çıkış , 2 saat iniş toplam 14 km bu parkur da orta seviye . Sonrasında da Tunceli merkezdeki otele geçeceğiz.
3. gün ( 20.5 ) OVACIK MERCAN VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ yapılacaktır . Bu parkur da 14 -15 km ama fazla çıkışı yok rahat parkur . Akşam Konaklama Ovacık Merkezde  
4. gün (21.5) OVACIK MUNZUR GÖZELERİ, HALBORİ GÖZELERİ  gezisi olacaktır . Konaklama için Tunceli Merkeze geçilecektir.
5. gün ( 22.5 )  ÇEMÇELİ KÖYÜ RABAT ŞELALESİ doğa yürüyüşümüz olak . Konaklama yine Tunceli Merkezde . 
6. gün ( 23.5 ) TUNCELİ MÜZESİ , CEM EVİ , PÜLÜMÜR VADİSİ ,ÇAĞLAYAN ŞELALESİ  gezile gezile 19:30 da Erzincan havalimanında olunacaktır. KATILIMCILARIMIZ SAAT 21:30 DAN SONRA KALKACAK UÇAKLARA BİLET ALMALILAR (HABERSİZ ALINMAMALI )
NOT: Etkinliklerimize düzenli yürüyenler, veya sporla arası olanlar rahatlıkla katılabilirler. Trekking ayakkabısı şarttır. Bunun dışında ekipmanları yürüyüşe uygun olmayanlar parkurlara alınmayacaktırlar.
KAR , HAVA DURUMU VB SEBEPLERLE PARKURLARI DEĞİŞTİRME HAKKIMIZ SAKLIDIR 
Evet dostlar faaliyete KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK  uygulamamızı indirip uygulamaya kaydolmalı , daha sonrada uygulamadaki etkinlikler menüsünden bu etkinliğe katılım başvurusunda bulunmalıdır.
ÖDEMELER İSTENDİĞİNDE ACENTE HESABINA VEYA ACENTE YETKİLİSİNE YAPILMALIDIR
UGO TURİZM İNŞ GIDA TİC LTD.ŞTİ.
ŞİRİNEVLER MAH MAHMUT BEY CAD. MERİÇ SOK NO 27/1 BAHÇELİEVLER- İSTANBUL
TEL:05065154166
HESAP BİLGİLERİ : TEB UGO TURİZM İNŞAAT GIDA SAN.LTD.ŞTİ TR960003200000000070083603
NOT: OLASI FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİNİ ETKİNLİK ÜCRETİNE YANSITMA HAKKIMIZ SAKLIDIR
TREKINTURKEY DOĞA YÜRÜYÜŞ GRUBU OLARAK FELSEFEMİZ
Bizler doğada yeni yerler keşfetmeyi arzu ediyoruz. Dağ ,ova ,vadi, kanyon demeden neresi olursa olsun yürüyoruz, geziyoruz. Bizler yürüdüğümüz rotaları http://www.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun adresinde paylaşıyoruz. Bizler amatör ruhla doğada gezmeyi, yeni yerleri görmeyi amaçlayan bir doğa yürüyüş grubuyuz . Bizimle yürüyemeyen arkadaşlarımız bu rotaları indirip kendi başlarına yürüyebilirler, isteyen TÜM gruplar alıp kullanabilirler. Bizler her paylaşılan rotanın gezilen bölge halkının kalkınmasına, kültürel iletişime , bölgenin tanıtılmasına, dolayısıyla her türlü tahribattan haberdar olmaya ve bu tahribatlara karşı güç birliği oluşturulmasına imkan sağladığına inanıyoruz..
KATILIM VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA
Macerayı seven bireyler olmanız konfor beklentinizin olmaması, ekip ruhu , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Çünkü Issız bölgelerde yürüyeceğiz uyumsuz formsuz beklentileri yüksek arkadaşlar bizi zorlar. Hem de kendileri zorlanır
Bizim faaliyetlerimize grup üyesi olsun olmasın sağlıklı olan ve o günkü parkur için performansı yeterli olan herkes katılabilir. Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları olanlar mutlaka faaliyet koordinatörüne önceden bilgi vermelidirler. Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın, taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler
Faaliyetlerde katılım iptalleri bizi zor duruma sokmaktadır. Yapılacak iptallerde yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir. Çünkü biz sizin bir sözünüze güvenerek yerinizi ayırıyoruz .
Faaliyette tek yetkili, faaliyete gitmek için araca bindiğiniz andan , faaliyet bitimi için aracı terk etmenize kadar faaliyet koordinatörüdür. Araç içi oturma ve yürüyüş düzenine, giysilerinize , yürüyüş sırasındaki davranışlarınıza kadar müdahale edebilir. Sağlık , yanlış giyinme vb sebeplerle gerekirse faaliyete de almayabilir. Faaliyetlerimize katılan herkes yukarıdaki hususları kabullenmiş sayılacaktır.
Yeni arkadaşlarımız için bazı notlar :
İnstagram hesabımız : @trekinturkey (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Sitemizin linki : www.trekinturkey.com (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Facebook sayfamızın Linki : (beğenirseniz her etkinliğimizin haberi size gelir )
https://www.facebook.com/trekinturkey/
Mail grubumuza üye olmak isteyen arkadaşlarınız aşağıdaki linki kullanabilirler: (her hafta en fazla 1-2 mailimiz var)
https://groups.google.com/forum/#!forum/trekinturkey
Maceralarımız( rotalar ) :
http://tr.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun&id=307380