BOLU SEBEN KARDA BUNGALOV KEYFİ & MANGAL & YÜRÜYÜŞ 19-21 Ocak.2024

Kar yağacağını umarak keyif yapalım biraz da karda yürüyelim dedik. Kar yağmaz ise hem konaklayacak hemde İSTEYENLERLE uzun uzun yürüyüşler yapacağız.
Konaklamalar 2-3-ve 5 kişilik bungalovlarda olacaktır. İsteyen arkadaşlar kendi aralarında grup oluştururlarsa onları tek bungalova yerleştiririm . Sayıları bungalov için eksik kalırsa eksik rakamı yansıtırız . 2 ve 3 Kişilik bungalovları ailelere ayırdık.
Biliyoruzki daha çok zaman var. ancak bu tür yerlerin çok çabuk doluyor ve bizde fiytlar bellli olmasada rezerevasyonumuz yaptık ve YAKLAŞIK ULAŞIM KONAKLAMA MALİYETLERİ ÖNGÖREREK etkinliği açtık . Ocak ayı içinde fiyatlarımızı güncelleme hakkını da saklı tutuyoruz
TARİH:19-20-21.01.2024
YER: BOLU / SEBEN
KONAKLAMA: Bungalov konaklama
FAALİYET KOORDİNATÖRÜ: TREKINTURKEY
FAALİYET ÜCRETİ: 5200.- (*)
(*) Aracımızdaki katılımcı sayısı rehberler hariç 21 ve altı olursa faaliyet ücretine 700 TL ilave olunur.
Faaliyet ücretine , seyahat sigortası, ulaşımlar , yürüyüş rehberliği ve kahvaltı dahil 2 gece konaklama bedeli dahildir. Belirtilmeyen öğünler , kişisel harcamalarınız teklife dahil değildir.
TESİSTE AKŞAMLARI ÜCRETİ MUKABİLİ YEMEK ALMA İMKANINIZ VARDIR (Ahçı becerikli )
İÇERİK: KONAKLAMA & MANGAL KEYFİ & KAR YÜRÜYÜŞÜ
Sıcak şarap ikramımız olacaktır

Evet dostlar. Kış geleceğim dedi yerler tükenmeden BURAYI TIKLAYARAK bizde rezervasyonlrımız yapalım dedik.
Aracımız 19 ocak sabahı İncirliden kalkacak aracımız yoldaki duraklardan misafirlerimizi toparlayarak yola devam edeceğiz. Uygun be keyifli bir mekan bulursak kahvaltıyı yolda yaparız.
19 ocak öğlende mekanlara ulaşırız ve müsaitse yerleşiriz.
Burada bulunduğumuz sürece ne yapacaklarımız bize bağlı. Orman yürüyüşleri, sıcak oda çay kahve keyfi, trekking akşamları eğlence gibi seçeneklerimiz olacak 19 -02 ve 21 ocak ta. 21 ocak bir yürüyüş yapar ve sonrada eve doğru yola koyuluruz.
Karın olma veya olmama durumuna göre yürüyüşlerimiz farklılık gösterecektir. Ama sizden ricam "aaa ben kar olur diye geldim ama kar yok çıkıyorum " demeyin. Buna şartlamış iseniz kendinizi kayıt olmayın lütfen. Ama bu tarihte kar olacağı accueweather ın uzun vadeli haritalarında da gözüküyor . Yani umut var