ST.PAUL YOLUNDA SONBAHAR RENKLERİYLE EĞİRDİR-SİPAHİLER-CİRE YAY.-GÖKDERE BAĞÖREN PARKURLARI 11-14.11.2023

St. Paul yolunda daha önce yürümediğimiz parkurlara gidiyoruz dostlar . Üstelik sonbaharın renkleri de bize eşlik edecek
Olası parkurlar:
*Sipahiler - Serpil Parkuru 15 km
*Cire yaylası - YukarıGökdere parkuru 15 km
*Akpınar- Cire Yaylası 8 km
*Beydere - Bağören 8 km
İzin alablirsek Yukarıgökdere köyüne inerken Kasnak meşesi ormanına sapma ve buradan yürüme imkanımız olacak. Ayrıca Kovada tabiat parkını genişçe dolaşmak seçeneklerimizden.
Tüm bu parkurların hangisinin yürüneceği, hava şartlarına , grup performansına ve diğer çevresel etmenlere bağlıdır.
TARİH : 11-14.11.2023
İÇERİK: DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
KONAKLAMA: ODA
FAALİYET KOORDİNATÖRÜ: TREKINTURKEY
YENİ FAALİYET ÜCRETİ : 6400 TL (*)
(*) SİNGLE KONAKLAMA FARKI 3 GECE İÇİN 1900 TL DİR.
ÜCRETE DAHİL HUSUSLAR: İSTANBUL'DA BAŞLAYIP YİNE İSTANBUL'DA BİTEN ULAŞIMLAR , 2 KİŞİLİK ODALARDA KAHVALTI  VE AKŞAM YEMEĞİ DAHİL DAHİL KONAKLAMA , SEYAHAT SİGORTASI,  REHBERLİK HİZMETİ.
*** Kahvaltı açık büfe şeklinde, Akşam yemeği çorba, pilav makarna, sulu yemek, ızgara salata tatlıdan oluşan daraltılmış açık büfe menüden oluşmaktadır.
Katılımcı sayısı 22 ve altı olursa ücrete 380 TL ilave olacaktır
ESKİ FAALİYET ÜCRETİ: 4950 TL (*)
(*) SİNGLE KONAKLAMA FARKI 3 GECE İÇİN 1500 TL DİR.
ÜCRETE DAHİL HUSUSLAR: İSTANBUL'DA BAŞLAYIP YİNE İSTANBUL'DA BİTEN ULAŞIMLAR , 2 KİŞİLİK ODALARDA KAHVALTI  DAHİL KONAKLAMA , SEYAHAT SİGORTASI,  REHBERLİK HİZMETİ.
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HUSUSLAR: ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ, KİŞİSEL HARCAMALARINIZ VE BELİRTİLMEYEN ÖĞÜNLER.
ETKİNLİĞE HERHANGİ BİR DURAKTAN KATILINABİLİNİR ETKİNLİK BOYUNCA BİZİM ARACIMIZI BİR ŞEKİLDE KULLANACAĞINIZ İÇİN KOLTUK AYIRACAĞIMIZDAN  FİYAT DEĞİŞMEZ.
PROGRAM:
Aracımız 10 kasım gecesi İstanbul İncirli' den hareket ederek duraklardan yolcuları toplayacak ve 11 kasım sabahı Eğirdir'e varacaktır. Burada kahvaltımızı aldıktan sonra uzun olmayan parkurlardan birini seçip yüryecek va akşamına Eğirdir'deki pnsyonumuza geçeceğiz 
12-13 kasım günlerinde 12-16 kmlik parkurlaryürüyeceğiz . 14 kasımda yine kısa bir parkur yürüyüp vakitlice dönüşe geçeceğiz

Evet dostlarımızdan müsait olanları bekleriz bunun için BURAYA TIKLAYARAK  uygulamamızı indirip uygulamaya kaydolmalı , daha sonrada uygulamadaki etkinlikler menüsünden bu etkinliğe katılım başvurusunda bulunmalıdır.
ÖDEMELER İSTENDİĞİNDE ACENTE HESABINA VEYA ACENTE YETKİLİSİNE YAPILMALIDIR
UGO TURİZM İNŞ GIDA TİC LTD.ŞTİ.
ŞİRİNEVLER MAH MAHMUT BEY CAD. MERİÇ SOK NO 27/1 BAHÇELİEVLER- İSTANBUL
TEL:05065154166
HESAP BİLGİLERİ : TEB UGO TURİZM İNŞAAT GIDA SAN.LTD.ŞTİ TR960003200000000070083603
NOT: 2023 YILI TAHMİNİ FİYAT FARKLARINI KOYMAKLA BERABER ÖNGÖRÜMÜZÜ AŞAN FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİNİ ETKİNLİK ÜCRETİNE YANSITMA HAKKIMIZ SAKLIDIR
Kapora alındıktan sonra ASLA geri iadesi olmayacaktır (Özel sağlık sorunları hariç)
TREKINTURKEY DOĞA YÜRÜYÜŞ GRUBU OLARAK FELSEFEMİZ
Bizler doğada yeni yerler keşfetmeyi arzu ediyoruz. Dağ ,ova ,vadi, kanyon demeden neresi olursa olsun yürüyoruz, geziyoruz. Bizler yürüdüğümüz rotaları http://www.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun adresinde paylaşıyoruz. Bizler amatör ruhla doğada gezmeyi, yeni yerleri görmeyi amaçlayan bir doğa yürüyüş grubuyuz . Bizimle yürüyemeyen arkadaşlarımız bu rotaları indirip kendi başlarına yürüyebilirler, isteyen TÜM gruplar alıp kullanabilirler. Bizler her paylaşılan rotanın gezilen bölge halkının kalkınmasına, kültürel iletişime , bölgenin tanıtılmasına, dolayısıyla her türlü tahribattan haberdar olmaya ve bu tahribatlara karşı güç birliği oluşturulmasına imkan sağladığına inanıyoruz..
KATILIM VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA
Macerayı seven bireyler olmanız konfor beklentinizin olmaması, ekip ruhu , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Çünkü Issız bölgelerde yürüyeceğiz uyumsuz formsuz beklentileri yüksek arkadaşlar bizi zorlar. Hem de kendileri zorlanır
Bizim faaliyetlerimize grup üyesi olsun olmasın sağlıklı olan ve o günkü parkur için performansı yeterli olan herkes katılabilir. Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları olanlar mutlaka faaliyet koordinatörüne önceden bilgi vermelidirler. Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın, taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler
Faaliyetlerde katılım iptalleri bizi zor duruma sokmaktadır. Yapılacak iptallerde yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir. Çünkü biz sizin bir sözünüze güvenerek yerinizi ayırıyoruz .
Faaliyette tek yetkili, faaliyete gitmek için araca bindiğiniz andan , faaliyet bitimi için aracı terk etmenize kadar faaliyet koordinatörüdür. Araç içi oturma ve yürüyüş düzenine, giysilerinize , yürüyüş sırasındaki davranışlarınıza kadar müdahale edebilir. Sağlık , yanlış giyinme vb sebeplerle gerekirse faaliyete de almayabilir. Faaliyetlerimize katılan herkes yukarıdaki hususları kabullenmiş sayılacaktır.
Yeni arkadaşlarımız için bazı notlar :
İnstagram hesabımız : @trekinturkey (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Sitemizin linki : www.trekinturkey.com (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Facebook sayfamızın Linki : (beğenirseniz her etkinliğimizin haberi size gelir )
https://www.facebook.com/trekinturkey/
Mail grubumuza üye olmak isteyen arkadaşlarınız aşağıdaki linki kullanabilirler: (her hafta en fazla 1-2 mailimiz var)
https://groups.google.com/forum/#!forum/trekinturkey
Maceralarımız( rotalar ) :
http://tr.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun&id=307380