GÖKÇEADA DENİZ KEYFİ VE GEZİ 15-17.07.2023

Gökçeadaya deniz keyfi yapmaya , tarihi köylerini gezmeye gidiyoruz
TARİH : 15-16-17 TEMMUZ 2023
YER : GÖKÇEADA
İÇERİK KAMP VE DENİZ KEYFİ
KONAKLAMA : ÇADIR VEYA ODA
FAALİYET KOORDİNATÖRÜ: TREKINTURKEY
FAALİYET ÜCRETİ: 1700TL (*)
(Ücrete dahil hizmetler : İstanbul_Gokceada_İstanbul ulaşım Rehberlik, seyahat sigortası , Feribot geçiş ücetleri)
(*) katılımcı sayısı 20 kişinin altında olursa ücrete 350 TL ilave edilecektir.
Dostlarım selam
Her zaman bakir ve sakin bir yer olan Gökçeada ya dinlenmek ve keyif için gidiyoruz. İmkanları müsait olan dostlarımızı bekleriz
Program şu şekilde
14 Temmuz cuma akşamı 21:00 gibi aracımız Kartaldan hareket ederek e-5 üzerindeki Maltepe, Bostancı, Kozyatağı, Kadıköy, M.köy, İncirli vb duraklardan misafirlerimiz toplayarak Gökçeada istikametine doğru hareket edecektir. Hedefimiz sabah ilk vapuru yakalayıp Gökçeada'ya geçmektir. 15 temmuz sabahı uygun bir yerde vereceğimiz kahvaltı ve alışveriş molasının ardından vakit geçirmeden adanın en ucuna geçiyor ve Uğurlu plajı -Gizli liman bölgesine kampımızı atıyoruz..
2. gün yani16 temmuz sabahı isteyenler kampta kalıyor, diğer arkadaşlar ile 1-2 Rum köyünü gezmek planlarımız arasında var elbet.
3.gün öğlen feribotunu yakalayacak şekilde kamptan ayrılıp dönüşe geçiyoruz.
Kamp yakınındaki büfelerde duş ve wc imkanı vardır.
Ayrıca bu büfelerden her türlü yemek ihtiyacı karşılanabilmektedir.
Çadır , uyku tulumu ve mat katılımcı tarafından temin edilecektir. Olmayan arkadaşlarımıza cüzi bir bedel karşılığı çadır ve mat yardımı yapılacaktır. Arzu eden dostlarım PANSİYONDA da kalabilirler ancak bunu katılım sırasında açılacak boş kutucukta belirtmelidirler (ek ücret gerekir)
Evet dostlar imkanları müsait olan dostlarımızı bekleriz. Bunun için BURAYA TIKLAYARAK linkinden uygulamamızı indirip uygulamaya kaydolmalı , daha sonrada uygulamadaki etkinlikler menüsünden bu etkinliğe katılım başvurusunda bulunmalıdır
ÖDEMELER İSTENDİĞİNDE ACENTE HESABINA VEYA ACENTE YETKİLİSİNE YAPILMALIDIR
UGO TURİZM İNŞ GIDA TİC LTD.ŞTİ.
ŞİRİNEVLER MAH MAHMUT BEY CAD. MERİÇ SOK NO 27/1 BAHÇELİEVLER- İSTANBUL
TEL:05065154166
HESAP BİLGİLERİ : TEB UGO TURİZM İNŞAAT GIDA SAN.LTD.ŞTİ TR960003200000000070083603
NOT: MUUZ AYINA KADAR ÖNGÖRÜMÜZÜ AŞAN FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİNİ ETKİNLİK ÜCRETİNE YANSITMA HAKKIMIZ SAKLIDIR
10 KATILIMCI OLDUĞUNDA KAPORA TOPLANACAKTIR. KAPORALARIN AYRILMANIZ HALİNDE İADESİ KESİNLİKLE YOKTUR(HASTALIK, KAZA VE VEFAT HALLERİ DIŞINDA)
TREKINTURKEY DOĞA YÜRÜYÜŞ GRUBU OLARAK FELSEFEMİZ
Bizler doğada yeni yerler keşfetmeyi arzu ediyoruz. Dağ ,ova ,vadi, kanyon demeden neresi olursa olsun yürüyoruz, geziyoruz. Bizler yürüdüğümüz rotaları http://www.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun adresinde paylaşıyoruz. Bizler amatör ruhla doğada gezmeyi, yeni yerleri görmeyi amaçlayan bir doğa yürüyüş grubuyuz . Bizimle yürüyemeyen arkadaşlarımız bu rotaları indirip kendi başlarına yürüyebilirler, isteyen TÜM gruplar alıp kullanabilirler. Bizler her paylaşılan rotanın gezilen bölge halkının kalkınmasına, kültürel iletişime , bölgenin tanıtılmasına, dolayısıyla her türlü tahribattan haberdar olmaya ve bu tahribatlara karşı güç birliği oluşturulmasına imkan sağladığına inanıyoruz..
KATILIM VE FAALİYETLERİMİZ HAKKINDA
Macerayı seven bireyler olmanız konfor beklentinizin olmaması, ekip ruhu , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Çünkü Issız bölgelerde yürüyeceğiz uyumsuz formsuz beklentileri yüksek arkadaşlar bizi zorlar. Hem de kendileri zorlanır
Bizim faaliyetlerimize grup üyesi olsun olmasın sağlıklı olan ve o günkü parkur için performansı yeterli olan herkes katılabilir. Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları olanlar mutlaka faaliyet koordinatörüne önceden bilgi vermelidirler. Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın, taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler
Faaliyetlerde katılım iptalleri bizi zor duruma sokmaktadır. Yapılacak iptallerde yerinize katılımcı bulunamaz ve araç kritik bir sayıda ise, katılım ücreti gelmeseniz dahi sizden talep edilir. Çünkü biz sizin bir sözünüze güvenerek yerinizi ayırıyoruz .
Faaliyette tek yetkili, faaliyete gitmek için araca bindiğiniz andan , faaliyet bitimi için aracı terk etmenize kadar faaliyet koordinatörüdür. Araç içi oturma ve yürüyüş düzenine, giysilerinize , yürüyüş sırasındaki davranışlarınıza kadar müdahale edebilir. Sağlık , yanlış giyinme vb sebeplerle gerekirse faaliyete de almayabilir. Faaliyetlerimize katılan herkes yukarıdaki hususları kabullenmiş sayılacaktır.
Yeni arkadaşlarımız için bazı notlar :
İnstagram hesabımız : @trekinturkey (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Sitemizin linki : www.trekinturkey.com (etkinliklerimizi görebilirsiniz)
Facebook sayfamızın Linki : (beğenirseniz her etkinliğimizin haberi size gelir )
https://www.facebook.com/trekinturkey/
Mail grubumuza üye olmak isteyen arkadaşlarınız aşağıdaki linki kullanabilirler: (her hafta en fazla 1-2 mailimiz var)
https://groups.google.com/forum/#!forum/trekinturkey
Maceralarımız( rotalar ) :
http://tr.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=Argun&id=307380